Co nabízím

Pokud řešíte chronické zdravotní potíže či psychické bloky, nebo si budete chtít pouze odpočinout a příjemně se uvolnit, nabízím nejoptimálnější řešení šité na míru každému, kdo ke mně zavítá.

• Když máte vleklé bolesti zad, hlavy, kloubů, svalů a břicha
• Když se cítíte neustále unavení, bez energie, nedokážete se soustředit nebo máte problémy se spánkem
• Když nemůžete otěhotnět, máte problémy s močopohlavním systémem
• Když máte vyrážky, křečové žíly, hemoroidy nebo vysoký krevní tlak
• Když potřebujete urychlit rekonvalescenci po úrazu
• Když jste pod velkým stresem a psychickým tlakem
• Když si chcete prostě jenom odpočinout a zrelaxovat

Ve své praxi využívám základní principy Tradiční čínské medicíny, a to jak při práci s tělem, tak v oblasti stravování.

Při práci s tělem kombinuji a používám různé techniky. Vycházím zejména z shiatsu, které v sobě zahrnuje akupresuru, reflexní terapii, masážní hmaty z klasických masáží, měkké techniky, mobilizace, trakce a relaxační techniky. Dále používám techniky kraniosakrálního vyrovnání nebo harmonizaci čaker, jako doplňkové techniky pak moxování, tygrování, baňkování, fonoforézu, ušní svíce či kineziotaping.

Rád Vám poradím, jak se vyváženě stravovat.

Pokud si přijdete jen odpočinout a nic neřešit, vyptám se pouze na to nejdůležitější, vysvětlím Vám, co bude následovat a pak se postarám o to, abyste si čas u mě co nejvíce užili.

Pokud Vás trápí nějaký zdravotní neduh, který Vás chronicky sužuje, či přijdete s jakýmkoliv tématem k řešení, budu se vyptávat o trochu více, abychom společně našli příčinu problému. Vysvětlím Vám, jak se na věc dívám já a s jakými tématy to podle mě souvisí. Pokusíme se společně najít cestu, která Vám bude vyhovovat, nicméně je velmi důležité znát Vás záměr, se kterým přicházíte a uvědomit si, že je nutná Vaše aktivní účast.

Postihne-li Vás mezi jednotlivými sezeními nějaká krize, můžete mi zavolat a probereme, jak se s tímto stavem vyrovnat.

Sezení s klientem vnímám jako veliký dar. Je to dar důvěry, jako bych šel na návštěvu k Vám domů. Je na Vás, co mi ukážete a s čím budete potřebovat pomoct nebo poradit.

Přestože raději preferuji osobní kontakt a uvědomuji si, že na dálku se obtížně radí s čímkoliv, nabízím možnost dotazů prostřednictvím on-line poradny, ve které se snažím na dotazy odpovědět dle svého nejlepšího vědomí.