Co nabízím

Pokud řešíte chronické zdravotní potíže či psychické bloky, nebo si budete chtít pouze odpočinout a příjemně se uvolnit, nabízím nejoptimálnější řešení šité na míru každému, kdo ke mně zavítá.

• Když máte vleklé bolesti zad, hlavy, kloubů, svalů a břicha
• Když se cítíte neustále unavení, bez energie, nedokážete se soustředit nebo máte problémy se spánkem
• Když nemůžete otěhotnět, máte problémy s močopohlavním systémem
• Když máte vyrážky, křečové žíly, hemoroidy nebo vysoký krevní tlak
• Když potřebujete urychlit rekonvalescenci po úrazu
• Když jste pod velkým stresem a psychickým tlakem
• Když si chcete prostě jenom odpočinout a zrelaxovat

Ve své praxi využívám základní principy Tradiční čínské medicíny.

Při práci s tělem kombinuji a používám různé techniky. Vycházím zejména z shiatsu, které v sobě zahrnuje akupresuru, reflexní terapii, masážní hmaty z klasických masáží, měkké techniky, mobilizace, trakce a relaxační techniky. Dále používám techniky kraniosakrálního vyrovnání nebo harmonizaci čaker, TOK-SEN, jako doplňkové techniky pak moxování, tygrování, baňkování, fonoforézu, ušní svíce či kineziotaping.

Pokud si přijdete jen odpočinout a nic neřešit, vyptám se pouze na to nejdůležitější, vysvětlím Vám, co bude následovat a pak se postarám o to, abyste si čas u mě co nejvíce užili.

Pokud Vás trápí nějaký zdravotní neduh, který Vás chronicky sužuje, či přijdete s jakýmkoliv tématem k řešení, budu se vyptávat o trochu více, abychom společně našli příčinu problému. Vysvětlím Vám, jak se na věc dívám já a s jakými tématy to podle mě souvisí. Pokusíme se společně najít cestu, která Vám bude vyhovovat, nicméně je velmi důležité znát Vás záměr, se kterým přicházíte a uvědomit si, že je nutná Vaše aktivní účast.

Postihne-li Vás mezi jednotlivými sezeními nějaká krize, můžete mi zavolat a probereme, jak se s tímto stavem vyrovnat.

Sezení s klientem vnímám jako veliký dar. Je to dar důvěry, jako bych šel na návštěvu k Vám domů. Je na Vás, co mi ukážete a s čím budete potřebovat pomoct nebo poradit.

Přestože raději preferuji osobní kontakt a uvědomuji si, že na dálku se obtížně radí s čímkoliv, nabízím možnost dotazů prostřednictvím e-mailu, ve které se snažím na dotazy odpovědět dle svého nejlepšího vědomí.

Top

Otázky a odpovědi

CLOSE

Your question has been sent!

Zeptejte se jak řešit Váš konkrétní problém. Pokusím se Vám odpovědět dle svého nejlepšího vědomí a svědomí co nejdříve.

Name *
Email *
URL (include http://)
Subject *
Question *
* Required Field
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.